Půjčky na mateřské dovolené
půjčka

Půjčky na mateřské dovolené

Pokud jste svobodnou matkou s dítětem a jste na mateřské dovolené, pak určitě víte, jak je obtížné uživit sebe sama a navíc i ratolest. Pokud chcete opravdu kvalitní dětství pro Vaše dítě a jste bez stálých příjmů či bez partnera s příjmy, budete se muset porozhlédnout po půjčce. Jakmile se však o tuto problematiku začnete víte zajímat, zjistíte, že u běžné banky prakticky nemáte šanci získat půjčku. Je to ironií, ale je to tak. Člověk by řekl, že cílem půjčky je pomoc lidem v nouzi, ale u bank to tak není. Pokud zkrátka nejste finančně zajištění, u banky nemáte šanci.

Právě pro Vás, kteří chcete půjčku a nemůžete si ji zřídit v bance, nabízíme půjčky na mateřské dovolené. Půjčky na mateřské dovolené je unikátní produkt, který je vhodný pro všechny matky na mateřské dovolené, nejen ty svobodné. Víme, jak může finanční pomoc zlepšit kvalitu života Vám a Vašim ratolestem, právě proto se snažíme maximálně zlepšovat naše služby a nabídnout půjčky na mateřské dovolené, které budou na skutečně vysoké úrovni.

Půjčky na mateřské dovolené jsme zprostředkovali již mnoha matkám v nouzi. Vždy jsme se snažili pomoci tam, kde to bylo potřeba a pomůžeme i Vám. Navíc, zřízení půjčky na mateřské dovolené je velice rychle a jednoduché! Stačí vyplnit krátký online formulář se žádostí o půjčku a čekat, než peníze dorazí na účet.

Výhody půjčky na mateřské dovolené:

 • Pomoc všem matkám s dětmi v tísni bez rozdílu
 • Půjčky jsou postavené tak, aby každá matka byla schopna splácet
 • Půjčky na mateřské dovolené jsou velice flexibilní
 • Jedná se o bezkonkurenční finanční produkt na našem trhu
 • půjčka

  Reprezantativní příklad:
  Smart půjčka: Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč. Vitacredit půjčka: Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců Měsíční splátka: 9667 Kč Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč RPSN 41,8 % Celkem zaplatíte 709 024 Kč Roční úroková sazba je 33,2 %
  půjčka