Půjčky pro nezaměstnané
půjčka

Půjčky pro nezaměstnané

Pokud nemáte práci, určitě víte, jak může být těžké v dnešní době získat půjčku. Každá bankovní společnost chce nějakou záruku, že budete peníze skutečně splácet. Bankovní společnosti mají tedy velmi přísné podmínky pro schvalování půjček a ti, kteří měli v minulosti problémy se splácením nebo mají malé či žádné příjmy půjčku v bance rozhodně nedostanou. Platí to tedy i pro nezaměstnané.

Je tu však jedna možnost, jak zřídit půjčku i v případě nezaměstnanosti. Nabízíme totiž půjčky pro nezaměstnané, které jsou přímo určeny právě jim. Půjčky pro nezaměstnané tedy pomohou ke zřízení půjčky těm, kteří v bance nemají šanci. A v čem jsou tyto půjčky rozdílné ve srovnání s bankou? Jsou méně výhodné?

Naše půjčky pro nezaměstnané nejsou méně kvalitní než půjčky v bance. Jedná se o skutečně seriózní půjčky, které mají celou řadu stálých zákazníků a spokojených klientů. Staly se velmi vyhledávaným produktem a vyplňují prázdné místo, které tu vytvořily bankovní společnosti. Půjčky pro nezaměstnané jsou tedy skvělou alternativou!

Půjčky pro nezaměstnané jsou vhodné pro:

 • Všechny, kteří si nemohou dovolit běžnou půjčku v bance
 • Jsou přímo určeny pro nezaměstnané
 • Zřídit si je mohou bez problému i důchodci či matky na mateřské dovolené
 • Pokud tedy hledáte bezpečnou půjčku, na kterou se budete moci spolehnout, půjčky pro nezaměstnané jsou tím pravým řešením. Je konec otázek a hledání, půjčky pro nezaměstnané Váš problém vyřeší!

  půjčka

  Reprezantativní příklad:
  Smart půjčka: Výše úvěru 20 000 Kč, 13 splátek, měsíční splátka 2 600 Kč, roční úroková sazba 105,9 %. Poplatky související s úvěrem: sjednání úvěru 600 Kč. RPSN 183,2 %, celková částka splatná 34 400 Kč. Vitacredit půjčka: Půjčka 300 000 Kč na 72 měsíců Měsíční splátka: 9667 Kč Poplatek sjednání úvěru 13 000 Kč RPSN 41,8 % Celkem zaplatíte 709 024 Kč Roční úroková sazba je 33,2 %
  půjčka